Plik:Koncepcja kursu po recenzji.pdf

Z Studia Informatyczne
Wersja z dnia 10:40, 2 paź 2006 autorstwa Anowak (dyskusja | edycje) (KONCEPCJA I ZAŁOŻENIA METODYCZNE KURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA STUDENTÓW INFORMATYKI W RAMACH PROJEKTU: "Opracowanie programów nauczania do kształcenia na odległość na kierunku studiów wyższych INFORMATYKA". Opracowanie Monika Galbarczyk, UKK)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Koncepcja_kursu_po_recenzji.pdf (rozmiar pliku: 124 KB, typ MIME: application/pdf)

KONCEPCJA I ZAŁOŻENIA METODYCZNE KURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA STUDENTÓW INFORMATYKI W RAMACH PROJEKTU: "Opracowanie programów nauczania do kształcenia na odległość na kierunku studiów wyższych INFORMATYKA".

Opracowanie Monika Galbarczyk, UKKNJA UW Anna Walewska, UKKNJA UW

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasWymiaryUżytkownikOpis
aktualny10:40, 2 paź 2006 (124 KB)Anowak (dyskusja | edycje)KONCEPCJA I ZAŁOŻENIA METODYCZNE KURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA STUDENTÓW INFORMATYKI W RAMACH PROJEKTU: "Opracowanie programów nauczania do kształcenia na odległość na kierunku studiów wyższych INFORMATYKA". Opracowanie Monika Galbarczyk, UKK

Żadna strona nie korzysta z tego pliku.